Коротко про фахівця

Андрій спеціалізується на захисті клієнтів в сфері національної безпеки, економічним і посадовим злочинам, в проведенні внутрішніх розслідувань, протидії недобросовісній конкуренції, захисту торгових знаків та авторських прав, а також у захисті та перевірці інформації. В останні роки активно практикував вирішення корпоративних конфліктів і кризовий менеджмент в умовах жорсткої зупинки і відчуження бізнесу.

Має практичний досвід роботи в органах внутрішніх справ з розслідування економічних злочинів. Загальний досвід в юридичній практиці більше 10 років. За цей час, успішно реалізував ряд проектів загальною вартістю понад 100 млн. Євро.

Також, має 3 роки досвіду на позиції TOP менеджера (комерційного директора) міжнародної компанії. Основними завданнями було стрімкий розвиток компанії, що вимагало зміни організаційної структури компанії, оптимізації витрат, створення і організація роботи відділів внутрішнього аудиту, служби безпеки ребрендинг, розвитку наземної мережі (retail), участь в розробці стандартів компанії.

Освіта

З відзнакою закінчив Київський національний університет внутрішніх справ

Старший партнер, CEO/ Адвокат/ Кандидат юридичних наук

    Отримати консультацію юриста

    Ми поговоримо на одній мові з Вами и не будемо «навантажуваті» юридичною термінологією